Держбюджетом на 2012 рік не передбачено зменшення витрат на соцвиплати – Єфремов

16:06, 17 жовтня 2011
Соцполітика
0 0

Голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр ЄФРЕМОВ повідомив, що держбюджет наступного року не передбачає зменшення жодної соціальної виплати, а зарплати працівникам бюджетної сфери будуть підвищені на 23%.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Партії регіонів, про це він заявив сьогодні на брифінгу після Погоджувальної ради в кулуарах ВР.

«У державному бюджеті наступного року по жодній статті фінансування бюджетної сфери не закладено менше коштів, ніж було раніше. Це принциповий підхід», - зазначив О.ЄФРЕМОВ.

Більш того, за його словами, в держбюджеті наступного року фінансування всіх соціальних виплат буде збільшено на 23%.

«Це говорить про те, що працівникам бюджетної сфери буде підвищена заробітна плата десь на 23%. Враховуючи, що передбачувана інфляція наступного року прогнозується в рамках 7,5%, зростання доходів населення по цій категорії - 13,5%», - підкреслив голова фракції Партії регіонів.

«У держбюджеті на 2012 рік по жодних соціальних виплатах ніяких зменшень не буде. Вони або залишаться на колишньому рівні, або будуть зростати», - підсумував О.ЄФРЕМОВ.

Як повідомляв УНІАН, голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН сьогодні запропонував парламенту на вечірньому засіданні 20 жовтня розглянути проект державного бюджету на 2012 рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter