Маколея Калкіна не буде в перезапуску фільму "Один вдома" / фото ua.depositphotos.com

Компанія Disney несподівано випустила трейлер перезапуску легендарної різдвяної комедії "Один вдома". Багато хто очікував, що в стрічці з'явиться подорослішалий герой Маколея Калкіна, але цього не станеться.

Актор у своєму Twitter зізнався, що втомився відповідати на це питання в особистих повідомленнях. Саме тому вирішив зробити публічну заяву.

Читайте такожМаколею Калкіну – 41: як склалася доля зірки "Один вдома"

"Привіт. Просто попереджаю всіх, оскільки мені часто ставлять це питання. Я не беру участь у перезапуску "Один вдома". Бажаю всім залученим удачі", - написав Калкін.

Як повідомляв УНІАН.Lite, 12 жовтня кіностудія 20th Century випустила трейлер фільму-перезапуску "Home sweet home alone "("Один вдома", - УНІАН). Картина вийде на потоковому сервісі Disney+ 12 листопада.

Сюжет залишився незмінним: сім'я їде на різдвяні свята в іншу країну, забуваючи свого сина вдома. Однак хлопчик, якого зіграв Арчі Йейтс, не сумує, а щосили насолоджується часом, проведеним у величезному будинку.

Що стосується негативних персонажів, то вони, природно, будуть. Цього разу - це сімейна пара, яка буде намагатися потрапити в будинок, а хлопчик буде стояти на його обороні.

@IncredibleCulk