Які мультики українською подивитися дітям / фото ua.depositphotos.com

Сьогодні важко уявити життя дітей без телебачення чи інтернету. Але всі спеціалісти - від педагогів до психологів - радять батькам відповідально ставитися до відбору контенту, який переглядають їхні малюки. 

Прикро, що основна маса цікавого дитячого контенту на YouTube звучать російською. Через повномасштабне вторгнення РФ в Україну більшість людей переходять на українську мову як в побуті, так і в соцмережах. Тому і виріс попит на україномовний відеоконтент для дітей.

УНІАН підготував для вас добірку мультиків українською мовою, які будуть цікавими для найменших і найстарших. 

Мультики для найменших - підбірка

В Україні досить контенту державною мовою для дітей / фото ua.depositphotos.com

Пізнавальні, розвиваючі й водночас сучасні українські мультфільми допоможуть дітлахам не нудьгувати та не боятися як під час повітряної тривоги, так і в часи блекауту. А на час відключення світла в Україні ви можете заздалегідь скачати мультики на гаджети, щоб діти могли провести час весело та з користю.

Мультики для дітей - відео

На каналі З любов’ю до дітей представлено чимало дитячих пісень, абетки, руханки та мультики українською мовою.

Мультики українською мовою розвиваючі - відео

Також варто згадати й цікаву ініціативу від UNICEF Ukraine, які створили дитячий садочок онлайн: кожний випуск має розвивальну, розважальну та рухову частини. Для діток, яким енциклопедійні речі ще важкувато сприймати, а ось читання казок вголос та руханки дуже подобаються. 

А на каналі Ukranimaua ви зможете знайти й сучасні українські мультики - такі як "Котигорошко", так і класичні - "Капітошка" чи "Петрик П’яточкін" українською. Крім того, є і багато старих радянських, знайомих багатьом дорослим ще з їхнього дитинства.

Зверніть увагу і на український мультсеріал для дошкільнят, знятий за підтримки МКІП та Держкіно. Головні персонажі мультику українською - маленькі зайці Боп і Бу, які постійно досліджують навколишній світ. Ця серія дитячих мультиків містить повчальні елементи й допоможе дітям розвивати корисні соціальні навички. 

Не оминіть увагою Каю Український - популярний мультфільм, який озвучили українською мовою. Повчальна історія про пригоди хлопчика Каю та його сім’ї, які пізнають життя.

YouTube-канал Цікава наука - це науково-популярні та освітні відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики, які будуть цікаві не тільки малечі, а й підліткам.

Ми переконані, що дивитися мультики українською мовою буде цікаво і малечі, і дорослим. Також зверніть увагу, раніше УНІАН розказував про топ-5 найкорисніших і добрих мультфільмів для дітей, чи топ-5 добрих мультиків, щоб відволікти дітей від війни.

Вас також можуть зацікавити новини: