Фото інстаграм Меттью Перрі 

Після раптової смерті зірки серіалу "Друзі" Меттью Перрі у 2023 році, досі продовжуються відкриватися цікаві факти його життя. Так нещодавно з'явилася інформація, що чоловік склав заповіт ще у 2009 році. Повідомляє видання Page Six.

Виявилося, що майно актора оцінюється у мільйон доларів. Цю суму покійний Перрі забажав залишити своїм рідним. За умовами заповіту, гроші мають перейти до фонду "Alvy Singer Living Trust", учасниками якого є його батьки Джон Перрі та Сюзанна Моррісон, сестра Кейтлін Моррісон та навіть його екс-кохана Рейчел Данн. 

Цікаво, що згадав Меттью у заповіті і про дітей. Чоловік написав, що вони не мають права щось отримати від нього після його смерті. Проте нащадків покійний Перрі не має. 

Відео дня

Що відомо про смерть Меттью Перрі

Відомий американський актор Меттью Перрі помер 28 жовтня 2023 року. Він був знайдений мертвим у джакузі в своєму будинку в Лос-Анджелесі. Чоловіку було 54 роки. Було багато припущень щодо причин зупинки життя Перрі. Та згодом, за висновками слідства, було встановлено, що ішемічна хвороба серця та дія наркотичної речовини призвели до його випадкової смерті

Нагадаємо, нещодавно колишня дівчина Меттью Перрі розповіла про винних у його смерті. 

Вас також можуть зацікавити новини: