Тетяна Лазарєва покладає провину за розлучення на чоловіка / Скріншот Instagram

Відома телеведуча та акторка Тетяна Лазарєва, яку засудила путінський режим і визнана в РФ "іноагентом", розлучилася з чоловіком – коміком Михайлом Шацем. Вона розповіла, що стало причиною розриву їхніх стосунків.

Як відомо, пара у шлюбі 26 років. У них народилося двоє дітей, проте останні роки подружнього життя були складними для Тетяни. Тому зірки розлучилися у січні 2024 року. Варто вказати, що разом вони виступили проти вторгнення в Україну та емігрували за кордон. За це Шац, як і Лазарєва, був також визнаний "іноагентом" в країні-агресорці.

Щодо розриву стосунків, то акторка покладає провину на екс-чоловіка. Вона зізналася, що Михайло зрадив її.

"Він мене зрадив і кинув. Не вибрав друга. Найбільше мені шкода, що в мене не стало такого близького друга. Він був найближчою для мене людиною, але друзі не брешуть, не обманюють", – поділилася Тетяна.

Тетяна Лазарєва і Михайло Шац / Скріншот Instagram

Попри те, що після розлучення артистів пройшло небагато часу, Лазарєва наголосила, що не має почуттів до Шаца. Ведуча додала, що комік став чужою для неї людиною.

"Дійсно, у нас із ним дуже розладналися стосунки. І було багато чого, про що я, звісно, не розповім нікому, після чого я просто перестала йому повністю довіряти. Усе, що б він мені не сказав зараз, - я цьому вже не вірю, тому що брехні було занадто багато за ці роки. А навіщо мені така людина? Не потрібна", – сказала акторка.

До слова, Лазарєва відома завдяки комедійному серіалу "33 квадратні метри" і шоу "Хороші жарти". 24 лютого 2022 року зірка була в Києві, і ще тривалий час залишалася в українській столиці. Вона вже понад 2 роки публічно висловлює свою антивоєнну позицію та засуджує кривавий режим Кремля. За це акторку в Росії подали у розшук та визнали терористкою.

Нагадаємо, раніше окупанти покарали Тетяну Лазарєву за її антивоєнну позицію.

Вас також можуть зацікавити новини: