Jerry Heil показала кадри з шоу Х-фактор / фото eurovision.tv

Відома українська співачка Jerry Heil, яка разом з реперкою Alyona Alyona представила Україну на "Євробаченні-2024", поділилася смішним відео. Артистка опублікувала кадри з музикантом Ріаnобой, справжнє ім'я якого Дмитро Шуров.

У своєму Instagram Jerry Heil показала фрагмент з шоу Х-фактор, в якому брала участь у 2018 році. Тоді Дмитро Шуров був суддею проєкту. Він ще п'ять років тому пророкував співачці успіх на сцені. Музикант промовив до Jerry Heil: "Я тобі бажаю, щоб усе в тебе склалось. Я, звісно, хочу бачити тебе з твоїми "уууууу" і "папапа".

Архівні кадри артистка поєднала з фрагментом свого виступу на Євробаченні.

"Я людина відповідальна: Pianoбой сказав, що хоче бачити мене на сцені з моїми "ууу" – я пішла виконувати. Зайняло трошки часу, але воно того варте!" – написала зірка під відео.

Реакція шанувальників

  • "Які в нас талановиті люди... Яна, ви неймовірна, за короткий час такі успіхи. Пишаюсь, що народилась в Україні"
  • "Ти молодець! Дуже класно, що тебе помітили, і ти змогла розкритись. Подобається твоя особистість і творчість"
  • "З самого початку кар’єри Яни знав, що вона досягне свого. Таланти не повинні бути в тіні. Української музики не може бути забагато"

До слова, Jerry Heil і Alyona Alyona гідно представили Україну Євробаченні з піснею "Teresa & Maria". Дует виборов третє місце на конкурсі.

Нагадаємо, раніше Jerry Heil відповіла, що означали вогні під час виступу на "Євробаченні-2024".

Вас також можуть зацікавити новини: