Lida Lee зізналася, що була на межі / Скріншот Instagram

Популярна українська співачка Lida Lee почала з'являтися у мережі після чуток про її алкогольну залежність. Артистка розповіла про свій емоційний стан та, як почувалася останні роки.

Виконавиця у своєму Instagram опублікувала відео, на якому вона лежить у ванній. При цьому співачка має засмучений вигляд. На тлі вона спокійним голосом розповіла про своє самопочуття. 

"Я довго бігла, шукаючи відповіді, розчиняючись в інших, і повністю знецінивши себе і те, що здобувала роками. Я не відчувала нічого", – поділилася Лідія.

Відео дня
Lida Lee / Скріншот Instagram

За словами співачки, протягом кількох років вона тікала сама від себе. Лише зараз Lida Lee це зрозуміла, але коли її моральний стан був найгіршим. Зараз зірка після того, як розповіла про зраду близьких, намагається допомогти собі самостійно, не покладаючись ні на кого.

"Я була на межі, і мені здавалося, що за тією межею все почнеться по-іншому, але перетнувши її – я опинилася в прірві. Сам на сам. І найстрашніше було зізнатися собі у тому, що весь цей час, я бігла від самої себе. Ці моральні гойдалки зруйнували мій стан і я вперше впала дуже боляче. І рятувати стала себе сама. І перше, що я зробила – вибачилась перед собою за те, що коли всі топили, я не рятувала сама себе", – написала артистка.

Скріншот Instagram

Зазначимо, що минулого тижня Lida Lee вперше за довгий час виступила на сцені. Вона заспівала пісню "Дим" разом з Позитивом. Фани співачки одразу ж помітили, що її поведінка змінилася.

Нагадаємо, раніше Лідію підловили вщент п'яною після концерту.

Вас також можуть зацікавити новини: