Тіна Кароль згадала покійного чоловіка у річницю весілля / фото інстаграм Тіни Кароль

Українська співачка Тіна Кароль звернулася до свого покійного чоловіка Євгена Огіра.

Вчора, 15 червня, у подружжя була 16-а річниця шлюбу. Тому артистка згадала про коханого і написала в Instagram, що досі не може відпустити чоловіка. 

"Так, я тримаюся, маленький. І буду, як і обіцяла, хоч і важко. Дякую. Відпустити не можу. Навіки", - наголосила Кароль та опублікувала фото, на якому прикриває своє обличчя рукою.  

Відео дня
Скріншот сторіз Тіни Кароль

Що відомо стосунки Тіни Кароль з Євгеном Огіром

Тіна та Євген таємно одружилися та повінчалися в 2008 році. Чоловік був не лише її коханим, а й продюсером. Згодом у них народився спільний син Веніамін.

Тіна з покійним чоловіком Євгеном / скріншот Instagram

Їхню пару називали ідеальною, проте щастя зруйнувала новина про тяжку хворобу Євгена. Лікарі діагностували у чоловіка рак шлунка.

Огір довгий час боровся з онкологією, проте його життя обірвалося 28 квітня 2013 року. Після смерті коханого співачці приписували романи з багатьома відомими чоловіками, проте офіційно вона не підтверджувала ніяких стосунків. 

До слова, зараз її сину Веніаміну 15 років. Він навчається у Великій Британії в престижному навчальному закладі. Артистка бачиться з ним рідко, зазвичай тільки на канікулах. 

Тіна Кароль з сином / фото інстаграм Тіни Кароль

Нагадаємо, раніше Тіна Кароль відповіла, чи хотіла б знову поїхати на "Євробачення".

Вас також можуть зацікавити новини: