Ксенія Мішина спростувала інформацію пропагандистів / Скріншот Instagram

Відома українська акторка Ксенія Мішина викрила пропагандистів у мережі. Знаменитість показала, які фейки про неї поширили у анексованому Криму.

У своєму Instagram акторка опублікувала скріншоти дописів місцевих телеграм-каналів. Пропагандисти звинуватили Ксенію, що вона нібито раділа обстрілам рідного Севастополя. Ба більше, вони написали, що зірка знущалася з постраждалих.

Через це Мішину накрила хвиля критики у мережі. Вона вирішила розплющити очі хейтерам та довела, що кримські канали брешуть. Акторка наголосила, що ніколи не зловтішалася з поранених та померлих.

Відео дня

Також вона спростувала інформацію про те, що нібито живе у Польщі, але насправді – в Києві. Наостанок Ксенія вкотре підкреслила, що пропагандисти поширили фейк про неї.

Скріншот Instagram

"Тут на мене неочікувано звалилась порція хейту з Севастополя! Тож, ці сторіз присвячую своєму рідному місту! Заказняк! Жодних сторіз я не робила! Це повна х**ня з боку місцевих Telegram-каналів! Ніколи і ні за жодних обставин я не буду радіти людським смертям. Фотошоп і заказуха!" – написала акторка.

Скріншот Instagram

Нагадаємо, раніше Ксенія Мішина розповіла, що пережив її син під час вимкнення світла. Платон потрапив у конфуз.

Вас також можуть зацікавити новини: