Женя Галич зазначив, що йому не подобається спекуляція на темі війни / колаж УНІАН, скріншот Instagram

Відомий український рок-музикант, фронтмен гурту O.TORVALD та з 2022 року військовий Женя Галич різко висловився про творчість іншого відомого колективу "Антитіла", лідером якого є Тарас Тополя. Артист сказав, як ставиться до самих учасників гурту.

За словами співака, йому ніколи не подобалася творчість колективу і, зрозуміло, що він ніколи не був фанатом музикантів. Єдина пісня, яка до душі Галичу – це "TDME".

Ба більше, Женя переконаний, що "Антитіла" не можуть називатися рок-гуртом, оскільки їхня музика далека від цього стилю. Разом з тим, виконавець визнає, що попри його нелюбов до колег, вони все ж популярніші за O.TORVALD.

Відео дня

"Я ніколи не переварював і мені ніколи не подобалась творчість гурту "Антитіла". Я не люблю цей гурт. Деякі пісні мені подобаються, зокрема, "Там де ми є". Але в цілому, на мій погляд, ці артисти не можуть називати себе рок-гуртом. Мені не подобається спекуляція на темі війни. Я не хочу брехати. Всі розуміють прекрасно, що я не люблю "Антитіла", Навіщо мені це приховувати", – сказав український захисник.

Женя Галич / Скріншот Instagram

Думку артиста може змінитися тільки тоді, якщо колектив випустить чудовий, на його думку, музичний матеріал. Однак таке негативне ставлення в Галича лише до творчості колег, а ось про них сами він відгукується позитивно. Своєю позицією Женя не соромиться ділитися, і він готовий сказати це в обличчя музикантам.

"Мені не подобається творчість. У мене немає конкретної претензії до Тараса чи до хлопців з гурту. Може вони класні пацани, і я думаю, що вони класні пацани", – додав лідер O.TORVALD.

Нагадаємо, раніше Женя Галич та Слава Дьомін рознесли Потапа, який втік за кордон. Вони прокоментували втечу репера та висловилися про його творчість під час війни.

Вас також можуть зацікавити новини: