В Україну йдуть сильні морози / фото УНІАН, Сергій Чузавков

Вже цього тижня в Україні очікуються сильні морози до -14°. Про це каже синоптик Ігор Кібальчич, передає "Метеопрог".

За його даними, загалом погода в третій декаді місяця очікується нестійкою, з великою кількістю опадів, температурними коливаннями та переважанням циклонічної діяльності.

"В атмосфері над Європою намітилися перехідні процеси, які призведуть до справжньої боротьби осені та зими на теренах нашої країни. З півночі та північного сходу Європи до нас надходитиме холодне повітря і паралельно з цим активізуються атмосферні фронти та знизиться атмосферний тиск", - пояснив синоптик.

Відео дня

Наслідком такого сусідства різних за характеристиками повітряних мас, каже синоптик, стане випадання опадів у вигляді снігу та дощу по всій країні.

"У північних, центральних та східних регіонах сформується перший сніговий покрив, а температура в окремі дні опуститься до -14...-10 °С. Порівняно тепло залишиться на крайньому півдні, у Криму та на Закарпатті", - каже Ігор Кібальчич.

Погода 20 листопада

Сьогодні, за прогнозом синоптика, на більшій частині України пройдуть опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу. Сухо буде лише у Чернігівській, Київській, Житомирській та Черкаській областях. "На півночі лівобережжя, а також на Поліссі очікується місцями сильний сніг, налипання мокрого снігу; на дорогах ожеледиця", - попереджає він. Температура повітря вдень -2...+3 °С.

Погода 21 листопада

У вівторок, 21 листопада, вночі у північно-східній частині країни сніг, вдень місцями невеликий сніг та мокрий сніг. На крайньому заході України невеликий дощ із мокрим снігом. На решті території без істотних опадів. На дорогах північних, східних та місцями західних областей ожеледиця. Температура повітря вночі -7...-2 °С, вдень +2...-3 °С. У західних областях, у Криму та на півдні Одещини вночі 0…+5 °С, а вдень повітря прогріється до +5…+10 °С.

Погода 22 листопада

У середу, за даними Ігоря Кібальчича, у південних областях та Криму очікується помірний, місцями значний дощ. У західних областях - невеликий дощ із мокрим снігом. На решті території України без опадів. Температура повітря в північних та східних областях вночі впаде до -13...-8 °С, а вдень буде не вище -6...-1 °С. У західних та південних регіонах вночі 0…+5 °С, вдень +4…+9 °С. У центральній частині країни близько 0 °С.

Похолодання в Україні

Про те, що до України йде сильне похолодання, свідчать й дані Погода УНІАН. Очікується, що найхолодніше буде у середині тижня, а вже ближче до вихідних температура знову підвищиться.

Вас також можуть зацікавити новини: