В середині тижня в Україні сильно похолоднішає / фото pixabay.com

У найближчий тиждень погода в Україні буде нестабільною, з періодами потепління і похолодання, а також опадами у вигляді дощів і снігу. Про це свідчать дані Погода УНІАН

У понеділок, 20 листопада, місцями на заході України потеплішає до +3°...+7°, на півдні буде +2°...+4°, на південному сході температура не підніметься вище +3°. На решті території протягом дня очікується від -1° до +1°. 

Опади, переважно у вигляді снігу, пройдуть місцями на заході України, а також на північному сході, місцями в центральній частині країни і в Запорізькій області.

Відео дня
20 листопада на заході України буде найтепліше / фото УНІАН

У вівторок, 21 листопада, у більшості західних областей стане ще тепліше, +4°...+9°, лише у Рівненській та Житомирській областях буде близько +1°. Така ж тепла погода очікується в Одеській області та в Криму, де стовпчики термометрів покажуть +7°...+8°. На півночі стовпчики термометрів покажуть -1°...+1°, в центральній частині буде від -1° до +3°, а найхолодніша погода чекає жителів сходу країни, -2°...-3°.

Опади у вигляді дощів, мокрого снігу та снігу очікуються на заході, у Житомирській та Вінницькій областях.

21 листопада у більшості областей на заході України стане ще тепліше / фото УНІАН

У середу, 22 листопада, температура в більшості областей знизиться, лише в Криму потеплішає до +11°. 

На заході стовпчики термометрів впадуть до -1°...+5°, лише на Закарпатті повітря прогріється до +7°. Близько +4°...+7° буде також у більшості областей на півдні.

Найхолодніше буде на півночі: вдень -1°...-4°, а вночі вдарять морози до -4°...-8°. На сході вдень буде -1°...-3°, а в центральній частині України очікується -3°...+2°.

22 листопада в Україні похолоднішає / фото УНІАН

У четвер, 23 листопада, вночі в більшості областей похолоднішає до -4°...-9°, а вдень мінусова температура буде тільки на сході і в Сумській області. На решті території стовпчики термометрів покажуть 0°...+3°, На Прикарпатті - до +5°, а на півдні +2°...+9°.

23 листопада вночі температура впаде до -9° / фото УНІАН

Перед вихідними, 24 листопада, в Україні знову тепліше. Морозів не буде вже навіть вночі, а вдень у більшості областей температура підніметься до +4°...+8°. На півдні - до +10°. Опади, переважно у вигляді невеликих дощів, продовжаться скрізь, крім більшості областей на півдні та південному сході.

24 листопада морозів в Україні не буде навіть вночі / фото УНІАН

На вихідних, 25 і 26 листопада, температура в Україні знову трохи знизиться, проте сильних морозів не буде. Вночі стовпчики термометрів покажуть 0°...-2°, а вдень в кінці тижня буде 0°...+4°, на півдні - до +3°...+8°. Опади у вигляді снігу та мокрого снігу зосередяться переважно на заході та півночі України.

На вихідних температура в Україні знову знизиться, проте сильних морозів не буде навіть вночі / фото УНІАН
Наприкінці тижня опади сконцентруються на заході та півночі України / фото УНІАН

Вас також можуть зацікавити новини: