Міністр юстиції Денис Малюська фото УНІАН

Міністр юстиції Денис Малюська спростував заяви про свою відставку та заявив, що наразі не планує йти з посади очільника міністерства.

Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV, передає УП.

"Не дочекаються. Не пишу я заяву, і не писав, і найближчим часом не планую. Якщо, звичайно, мене не попросить керівництво держави. Тут не буду стримувати себе. Поки що не просило, тому планів немає. Щодо власне того, якою має бути заробітна плата міністра. Це питання не настільки критичне, як його розкрутили в медіа. Тому що народ каже: "Поки товстий сохне, худий здохне", перепрошую за фразу. Для міністрів це менш важливо, ніж для якогось низового персоналу. Для мене так само. Теоретично я можу і півроку не отримувати заробітну плату, якщо дружина не вб’є до цього часу, то прожити можна спокійно, навіть без зарплатні", - сказав міністр.

Читайте такожМіністр економіки Милованов спростував інформацію про свою відставку

Малюська додав, що останній місяць він задоволений своєю заробітною платою.

Він підкреслив, що інші співробітники, наприклад особи, які працюють в пенітенціарній системі можуть отримувати 6 тисяч гривень, ризикуючи при цьому власним життям. На йому думку, це недостатня винагорода для такої роботи.

Нагадаємо, 11 грудня міністр юстиції Денис Малюська заявив, що його не влаштовує зарплата і він не виключає перехід на іншу роботу.

"Останній місяць ми домовилися про надбавки. І багато з міністрів їх отримали. У мене вже приблизно 29 тисяч гривень. Якщо зарплата не підвищиться хоча б до 80 тисяч – надовго мене не вистачить", – сказав міністр.