Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Партія "Відродження" та УСПП підписали меморандум про співробітництво

Партія «Відродження» та Український союз промисловців та підприємців підписали меморандум про співробітництво.

/ vidrodzhennya.org.ua
«Відродження» та УСПП підписали меморандум про співробітництво / vidrodzhennya.org.ua

Угода була підписана у середу в Києві, за участі голови партії «Відродження» Віктора Бондаря та президента Українського союзу промисловців та підприємців Анатолія Кінаха.

За словами підписантів, метою меморандуму є співпраця в напрямку законопроектної діяльності в частині розробки економічних законів, яким, як зазначив Бондар, Верховна Рада приділяє сьогодні замало уваги.

«Україні необхідно ще мінімум 3 роки постійного зростання промислового виробництва, щоб досягнути рівня економіки дворічної давнини. Сьогодні парламент розглядає переважно політичні питання. Я сподіваюсь, що разом із УСПП ми зможемо розробити пакет економічних законопроектів, прийняття яких дасть поштовх для розвитку вітчизняної промисловості та які підтримає бізнес», - заявив він після підписання.   

За словами Бондаря, такий пакет законопроектів включатиме нові Бюджетний, Податковий та Митний кодекси, а також законопроекти щодо бюджетної децентралізації.

У свою чергу Кінах зазначив, що Україні необхідні якісно нові законодавчі зміни, а також чітка державна політика для пожвавлення експортної галузі. 

«Сьогодні структура експорту України – це експорт колоніальної держави. Наразі до 70% всього експорту становить сировина, в той час як національний машинобудівний комплекс «закрив» рік із падінням більше ніж на 80%. Такими темпами Україна скочуватиметься до сировинного придатку розвинених держав. Діловими організаціями, експертами були розроблені антикризові пропозиції, що дозволять стабілізувати економіку та повернути її до зростання. Нам дуже важливо в даному контексті налагодити дієву співпрацю із парламентом і урядом, щоб досягти якісних перетворень в країні», – сказав президент УСПП.

Впродовж двох тижнів підписанти планують підписати додаток до угоди, де, зокрема, вказати конкретний перелік законопроектів, які планують розробити та відповідальних за їх реалізацію.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку