Путін в окупованому Криму: Київ направив РФ ноту протесту через "непроханого гостя"

21:54, 19 серпня 2016
2620 6

України висловлює рішучий протест у зв’язку із неузгодженим з українською стороною перебуванням 19 серпня ц.р. на території України президента Російської Федерації Владіміра Путіна. 

УНИАН

Про це повідомляє прес-служба міністерства закордонних справ України.

«Чергове відвідання посадовою особою Російської Федерації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, які є невід’ємною частиною України, свідчить про триваюче нехтування російською стороною Статутом ООН, Резолюцією ГА ООН А/RES/68/262 «Територіальна цілісність України», Бакинською Декларацією та Резолюціями Парламентської Асамблеї ОБСЄ, іншими принципами та нормами міжнародного права», - зазначається в повідомленні.

Читайте такожПутін сподівається, що його новий спецпредставник зі зв'язків з Україною не "лякатиме" українську владу

Міністерство закордонних справ України неодноразово наголошувало на неприпустимості неузгоджених перебувань російських посадових осіб на суверенній території України у її міжнародно визнаних кордонах, яка включає Автономну Республіку Крим та Севастополь. Спроби посадовців Росії інтерпретувати подібні «візити» в Україну як внутрішньодержавні поїздки є нікчемними.

Російському зовнішньополітичному відомству надіслано відповідну ноту протесту, підкреслюється в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, президент Росії Владімір Путін прибув до окупованого Криму, де провів засідання з членами Ради безпеки РФ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter