Порошенко запросив майбутнього Генсека ООН відвідати Україну

03:51, 08 жовтня 2016
1008 0

Президент Петро Порошенко провів телефонну бесіду з колишнім Прем’єр-міністром Португалії Антоніу Гутеррешом та привітав з ухваленням Радою Безпеки рекомендації призначити його на посаду Генерального секретаря ООН на період 2017-2021 років.

president.gov.ua

Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

Порошенко висловив переконання, що на посаді Генерального секретаря Антоніу Гутерреш демонструватиме принципову позицію у відстоюванні цілей та принципів Статуту ООН та зосередить свою діяльність на забезпеченні міжнародного миру та безпеки.

Читайте такожНазване ім'я головного претендента на пост генсека ООН

"Президент України також подякував Антоніу Гутеррешу за його активну позицію під час перебування на посаді Верховного комісара ООН у справах біженців щодо гуманітарної кризи на Донбасі, яка спричинена російською агресією", - зазначаєтсья в повідомленні.

У свою чергу, Антоніу Гутерреш запевнив у своїй відданості принципам та нормам Статуту ООН, а також окремо подякував Україні за надану в рамках Ради Безпеки ООН підтримку його кандидатурі на цю високу посаду.   

Петро Порошенко запросив Антоніу Гутерреша здійснити візит до України за найближчої нагоди.

Як повідомляв УНІАН, 6 жовтня 2016 Рада Безпеки ООН схвалила резолюцію, якою рекомендувала Генеральній Асамблеї ООН призначити кандидата від Португалії Антоніу Гутерриша на посаду Генерального секретаря ООН.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter