Вероніка Виткова двічі піднімалася на п'єдестал Олімпійських ігор / фото: twitter.com/IBU_WC

Чеська біатлоністка Вероніка Віткова прийняла рішення завершити кар'єру у зв'язку з вагітністю.

Про це повідомляє Міжнародний союз біатлоністів (IBU) в Twitter.

"Вероніка Віткова оголосила про свій відхід з біатлону. Вона відкриває нову захоплюючу главу - вона незабаром стане мамою", - повідомив офіційний акаунт IBU в Twitter.

31-річна Віткова двічі в кар'єрі вигравала медалі на Олімпійських іграх - срібло у змішаній естафеті в Сочі, а також бронзу у спринтерській гонці Пхенчхана. Також в її активі золото та бронза у змішаних естафетах на чемпіонатах світу в 2015 і 2013 роках відповідно. На призові подіуми етапів Кубка світу Віткова підіймалася тринадцять разів, здобувши одну перемогу.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що кар'єру завершила шестиразова чемпіонка світу Сюнневе Сулемдал.