Відповідно до законодавства України голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік.

Згідно з декларацією, його дохід за 2011 рік склав 358,623 тис. грн.

У розділі «Нерухоме майно» у власності голови облдержадміністрації перебуває земельна ділянка загальною площею 3000 квадратних метрів, житловий будинок 180 квадратних метрів та дачний будинок 70 квадратних метрів.
Утримання та обслуговування майна обійшлися голові облдержадміністрації у 40,000 тис. грн. Згідно з декларацією, його дохід за 2011 рік склав 358,623 тис. грн.

Відео дня

Губернатор Вінниччини оприлюднив декларацію про доходи

Губернатор Вінниччини оприлюднив декларацію про доходиГубернатор Вінниччини оприлюднив декларацію про доходиГубернатор Вінниччини оприлюднив декларацію про доходиГубернатор Вінниччини оприлюднив декларацію про доходиГубернатор Вінниччини оприлюднив декларацію про доходиГубернатор Вінниччини оприлюднив декларацію про доходиГубернатор Вінниччини оприлюднив декларацію про доходиГубернатор Вінниччини оприлюднив декларацію про доходиНагадаємо, згідно з декларацією за 2010 рік, у розділі «Нерухоме майно» у власності голови облдержадміністрації перебуває земельна ділянка загальною площею 3000 квадратних метрів, житловий будинок 180 квадратних метрів та дачний будинок 70 квадратних метрів.
Утримання та обслуговування майна обійшлися голові облдержадміністрації у 40,000 тис. грн.
Загальна сума сукупного доходу: 204 тис. грн
У приватній власності губернатора були:
• земельна ділянка площею 300 м2
• житловий будинок площею 180 м2
• квартира площею 100 м2
• легковий автомобіль AUDI-80