В окупованому Росією Донецьку порожній залізничний вокзал та його околиці: замість поїздів там поставили патрулі.

На це звернув увагу блогер під ніком Фашик Донецький, опублікувавши відповідні фотографії на "Обозревателе".

"С*ка, людей, як у Прип'яті: залізничний вокзал є, каси є, але поїздів немає. Нікуди поспішати, потяги приїхали. Замість поїздів тепер російські танки, а залізничний вокзал — це так, залишки колишньої цивілізації", — написав він.

Читайте такожСвято за парканом: у мережі показали передноворічний Крим (фото)

При цьому блогер зазначив, що центр Донецька, як картинка — "місто вилизане й доглянуте".

"Тільки Донецьк — це не тільки центр, 20-25 хвилин на маршрутці і ти на залізниці. Але на залізниці замість поїздів патрулі. Замість шуму поїздів — шум бою у районі Пісок, ДАПу або Авдіївки. Спасибі тобі, РФ, за те, що звільнила", — наголосив він.

Фашик Донецький додав, що на Новий рік у Донецьку більшість людей буде сидіти вдома, щоб не потрапити під роздачу від патрулів, але це за умови, що окупанти комендантську годину скасують.

"Але повернемося до Донецька, який бурхливо розвивається. Як видно за фото — залізниця міста здохла. Поїзди здохли. Торгівля біля залізниці теж здохла фактично. Транспортна розв'язка теж у гостях у Задорнова й Сталіна. У цьому винні не американці, ні. Вся вина на російських визволителях. Зате бандер нема. Хоч це тішить", — сказав блогер.

Раніше мешканка окупованого Донецька показала, який вигляд у грудні має Київський проспект, яким у довоєнний період городяни, зокрема, прямували в аеропорт.