Буданов наголосив, що Україна потребує великої кількості зброї від партнерів / фото Getty Images

Очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що ситуація на фронті зараз є досить складною. За його словами, вона буде залишатися такою щонайменше місяць. 

"Хороша новина полягає в тому, що ніякого Армагеддону не буде. Погана новина полягає в тому, що ситуація досить складна. Вона залишатиметься такою щонайменше місяць, і легшою не стане", - зазначив він в інтерв'ю для The Philadelphia Inquirer.

Відомо, що від початку повномасштабної війни Росія намагається взяти під контроль весь східний Донбас, проте Буданов наголосив, що Україна зробить все можливе, аби не допустити цього. 

Відео дня

"Ми зробимо все можливе, щоб не допустити цього і звести до мінімуму успіхи Росії", - підкреслив головний розвідник України. 

Також у Буданова запитали, чи зможе Україна утримати Часів Яр, проте він утримався від відповіді. 

Журналіст видання нагадав, що коли він відвідував район Часового Яру, то ситуація була не найкращою, адже серед військових панував поганий настрій через багато втрачених життів внаслідок недостатньої кількості снарядів, поки Конгрес США затримував рішення про надання додаткової допомоги. 

Однак тепер артилерійські снаряди починають надходити зі США та Європи. Буданов зазначив, що постачання озброєння відбувається швидше, ніж раніше. 

"Безумовно, постачання зброї відбувається швидше, ніж це було кілька місяців тому, але потреби України дуже високі, тому для нас було стратегічно важливо відновити постачання. Проте залишається питання обсягів", - підкреслив очільник ГУР. 

Ситуація на фронті - останні новини

Раніше аналітики DeepState повідомили, що російські окупанти захопили Новоолександрівку на Донеччині. Наразі вони намагаються закріпитися на західних околицях села. 

Своєю чергою колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж вважає, що українські військові зможуть почати контрнаступ в кінці літа - на початку осені. За його словами, для цього необхідні сприятливі умови на полі бою. 

Вас також можуть зацікавити новини: