Також для Сил оборони важливо зупинити подальше просування противника / фото t.me/mod_russia

Російські загарбники окупували Новоолександрівку, що на Донеччині. Станом на зараз армія РФ намагається закріпитися на західних околицях села. Про це повідомили аналітики DeepState.

У дописі DeepState зазначили, що Сили оборони України продовжують знищувати живу силу ворога, аби зупинити подальше просування. 

"До траси Покровськ-Костянтинівка з населених пунктів залишається лише Воздвиженка. Важливо зупинити подальше просування ворога, адже в деякій мірі повторюється ситуація біля Очеретиного. Як і тоді, сили 47, 68, 25 бригад та прикомандированих підрозділів стримують основний удар, знекровлюючи свій потенціал, а фланг тріщить", - додали у повідомленні.

Відео дня
Мапа бойових дій на Донеччині / фото DeepState

Ситуація на фронті - останні новини

Як писав УНІАН, українські воїни з 3 окремої штурмової бригади вибили окупантів з їхніх позицій у Харківській області. Військові 3 ОШБр вели бої та сильно тиснули на ворога, змусивши його покинути ці рубежі. 

Також командир 1-го штурмового батальйону 3-ї ОШБр Володимир Фокін підтвердив інформацію про те, що на напрямку Борової вдалося знищити або знешкодити 2500 російських окупантів. Такі втрати РФ зафіксовані протягом місяця. 

"По-перше, я думаю, що статистична похибка - десь на 5%, максимум 10% як в плюс, так і в мінус дійсно може бути. Але згадаємо відео 1-го механізованого батальйону з підтвердженими загиблими росіянами. На жаль, не всіх загиблих росіян можна реально зняти, зафіксувати на відео, тому що частина залишається в завалених бліндажах, в завалених окопах, в лісистій місцевості, де також активно працює наша артилерія та інші засоби. Тому, так, плюс-мінус це відповідає дійсності", - зазначив він. 

Вас також можуть зацікавити новини: