Росія використовує Ту- 95МС для атак на Україну / фото ua.depositphotos.com

У ніч на 20 червня Росія підняла у повітря чотири бомбардувальники Ту- 95МС, щоб випустити чотири ракети Х-101 та Х-555. Їх вдалось збити.

Авіаексперт, провідний науковий співробітник Державного музею авіації Валерій Романенко пояснив в ефірі Radio NV, чому окупанти діють таким чином, адже всі ці снаряди можна було випустити з одного борту.

"Усе впирається у фінансові причини. Дивіться, чотири ракети можна було запустити з одного борту, бо загалом такий літак бере вісім ракет, але це вже перевантаження. Якби запустили з одного борту, то фінансові виплати, тобто бойові за пуски, отримав би один екіпаж, а так отримають чотири екіпажі. Тут будь-який командир полку розповість про причини підняття кількох літаків на завдання, яке міг виконати один літак", — зазначив Романенко.

Відео дня

На думку авіаексперта, у цьому випадку справа в грошах і "нічого більше".

"Трохи неочікувано, але практика така, розумієте? Треба стимулювати. Немає перемог — стимулюють грошима, проста формула", - підсумував він.

Нічна атака РФ - що відомо

Як повідомили у Повітряних силах, усього ворог застосував 9 ракет різних типів та 27 ударних БпЛА.

Внаслідок цієї атаки були пошкоджені енергообʼєкти у чотирьох областях. Було пошкоджено обладнання на обʼєктах у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Київській областях.

У ДТЕК зазначили, що ворог атакував одну з теплоелектростанцій компанії. Було поранено трьох працівників, їм надають всю можливу допомогу.

Вас також можуть зацікавити новини: