
Траса Курахове-Запоріжжя зараз під вогневим контролем ворога і якщо вона буде перерізана, то Силам оборони доведеться відійти від міста. Про це сказав військовий оглядач Денис Попович в ефірі телемарафону.
Він зазначив, що біля міста Курахове (Донецька область) ситуація розвивається поки що не на користь Збройних сил України і така тенденція постійна і поки немає підстав говорити, що вона може змінитися.
"Ворог знаходиться вже в межах міста, ведуться бої в середині Курахове. Крім того ворог охоплює місто і створює умови для перерізання траси Курахове-Запоріжжя, що створить значні логістичні труднощі, які на 99,9% змусять нас звідти відійти. Більше того, за останніми даними ця траса перебуває під вогневим контролем ворога", - наголосив Попович.
Він також зазначив, що ворог дійшов до Великої Новосілки (Донецька область) і намагається його оточити:
"Ми з цим населеним пунктом можемо втратити південь Донецької області і тоді ворог може розвинути наступ на Запорізьку область, щоб просунутися вглиб її. Всі чули про те, що можуть бути наступальні дії в Запозькій області. На обласний центр заледви чи ворог йтиме, але може атакувате Оріхів, Гуляйполе".
Ситуація на фронті - останні дані
Як повідомляв УНІАН, російські окупанти продовжують просуватися на фронті у районі п'яти населених пунктів.
За даними моніторингового проєкту DeepState, який відстежує актуальну інформацію з поля бою, росіяни просунулися на кількох напрямках. Зокрема, ворог просунувся біля Сухих Ялів (Донецька область), Костянтинопольського (Донецька область), Даченського (Донецька область), Пушкіного (Донецька область) та в Кураховому (Донецька область). Більшість населених пунктів розташовано на Курахівському напрямку.