Окупанти тікають з Херсона / фото Суспільне

З окупованого Херсона тікають зрадники. Українська операція за кілька тижнів може сильно вплинути на хід подій. Прощаються з Херсоном й самі росіяни.

Про це розповів економіст і політолог Олег Соскін у новому випуску програми "Аргумент".

За його словами, зараз російські окупанти вже розуміють, що Херсон вони не втримають. Адже немає можливості перекинути туди свіжих"мобиків".

Відео дня

"Доставляти туди снаряди, нове озброєння важке неможливо... У жовтні вода буде така холодна, що не переправишся на той берег", - зазначив Соскін.

"Якщо зараз почнеться операція, максимум за два тижні війська наші вже будуть стояти під Херсоном", - упевнений політолог.

Він додав, що в окупантів на Херсонському напрямку почнуться проблеми з провізією та зимовим обмундируванням. Плюс у них спостерігається нестача медикаментів.

"Тобто в окупантів фактично не залишається міст з інфраструктурою. У них залишився Берислав і Херсон, а все інше - кожен день відбувається стиснення", - зазначив Соскін.

Крім того, закінчуються паливно-мастильні матеріали. Також росіяни не знають, що далі робитимуть з пораненими.

За словами політолога, "зеленого коридору" для росіян на Херсонському напрямку не буде. Їм залишається одне - здаватися в полон.

Контрступ ЗСУ на Херсонщині

Наприкінці серпня ЗСУ оголосили про початок контрнаступу на півдні України. Водночас українські військові почали активно звільняти населені пункти в Харківській області.

2 жовтня, за інформацією британської розвідки, ЗСУ розпочали нову фазу наступальних операцій в області.

6 жовтня голова об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк повідомила, що ЗСУ звільнили у жовтні понад 400 квадратних кілометрів Херсонщини.

Вже 7 жовтня ввечері президент України Володимир Зеленський заявив, що з 1 жовтня в Херсонській області звільнені і стабілізовані більше 500 квадратних кілометрів території та десятки населених пунктів.

Аналітики Американського Інституту вивчення війни зазначають, що українські військові досягають значних успіхів у Херсонській області.

Вас також можуть зацікавити новини: