Однак військові та Генштаб не підтверджують повну окупацію села / фото 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка

110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка звинуватила ресурс DeepState у поширенні неперевіреної інформації щодо захоплення окупантами села Новоолександрівка, що на Донеччині. 

"Ресурс DeepState опублікував інформацію про ніби-то повну окупацію ворогом населеного пункту Новоолександрівка на Покровському напрямку. Пізніше цю "новину" підхопили і опублікували на своїх ресурсах низка медіа. Зазначена інформація щодо повної окупації ворогом населеного пункту Новоолександрівка не відповідає дійсності!!!", - написали у повідомленні бригади на сторінці у Facebook

Там наголосили, що значна частина Новоолександрівки перебуває під контролем армії РФ, проте не вся. Наразі на вулицях села точаться важкі бої, тому бійці 110-ї ОМБр разом з іншими підрозділами "надзусиллями стримують дикий натиск" ворога.

Відео дня

"Частина населеного пункту, в яку прорвався ворог перебуває під нашим вогневим контролем. Вживаються всі заходи, для вибиття звідти окупантів. Тривають бої, ситуація під контролем підрозділів Збройних Сил України", - зазначили у повідомленні.

Скриншот допису з Facebook бригади

Водночас аналітики DeepState відповіли на звинувачення 110-ї ОМБр ЗСУ. В Deep State не погоджуються з інформацією бригади та звинуватили 110-ту бригаду у втраті населеного пункту.

"Це прикро, але ворог витіснив Сили Оборони з села через "вдале" управління 110 ОМБр прикомандированими підрозділами ТрО. Останніх відправляли на ротацію на дружні позиції, на яких вже сидів ворог. Останні три дні артилерія Сил Оборони наносить ураження по обидві сторони ставка у Новоолександрівці. З логіки сторінки бригади у фейсбуці виходить, що наша арта декілька днів гатить своїх?!", - додали у Deep State. 

Скриншот допису з Telegram-каналу DeepState

Бої за Новоолександрівку - що відомо

Раніше ресурс DeepState повідомив, що армія РФ окупувала Новоолександрівку, що на Донеччині. За даними аналітиків, Сили оборони України продовжують знищувати живу силу ворога, щоб зупинити подальше просування. 

Водночас у Генштабі наголосили, що бойові дії за Новоолександрівку тривають.

"Російські загарбники цієї доби здійснили 46 спроб витіснити наших захисників із займаних позицій. Більше половини атак ворог провів з району Очеретиного. Ситуація напружена. Тривають бої за населений пункт Новоолександрівка. Наші війська здійснюють заходи щодо стабілізації обстановки та недопущення просування росіян вглиб української території", - зазначили у повідомленні.

Вас також можуть зацікавити новини: