Канада й США домовилися істотно зменшити обсяги викидів метану в атмосферу

04:49, 11 березня 2016
Зменшення викидів
212 0

Нафтогазові компанії США та Канади мають значно скоротити обсяги викидів метану в атмосферу впродовж наступного десятиліття. 

REUTERS

Про це у четвер, 10 березня, домовились президент Сполучених Штатів Барак Обама та прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час переговорів у Білому домі, передає Deutsche Welle.

Лідери держав погодили скорочення до 2025 року обсягів викидів метану нафтогазовим сектором обох країн на 40-45 відсотків порівняно з рівнем 2012 року. Задля досягнення цієї мети відповідні відомства Канади та США мають уже незабаром розробити відповідні регулятивні норми.

Читайте такожОргани влади США скоротять викиди парникових газів на 42% до 2025 року

Згідно з даними Агентства із захисту навколишнього середовища США, метанові викиди - це близько 10 відсотків викидів "парникових газів" у країні, що спричинені людською діяльністю. Метан - на другому місці за цим показником після двоокису вуглецю (вуглекислого газу).

Обама та Трюдо також наголосили у спільній заяві на важливості виконання ухвалених торік під час Паризької кліматичної конференції глобальних цілей щодо захисту клімату.

Читайте такожВчені: викиди вуглекислого газу несуть непоправну шкоду екосистемі світового океану

США та Канада належать до п’ятірки провідних країн-виробників нафти та газу в світі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter