Ілюстрація REUTERS

Читайте такожТемпи експорту українських зернових відстають від торішніх

Про це повідомляє прес-служба Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки".

"Основною причиною зниження доходів українських експортерів фруктів стало скорочення обсягів продажів у порівнянні з 2019 роком", - відзначають експерти.

Згідно з повідомленням, понад 95% вартості в товарній структурі експорту продукції цієї групи сформували волоські горіхи (очищені та в шкаралупі), заморожені фрукти (в основному ягоди), а також зерняткові плоди.

При цьому поставки волоських горіхів скоротилися майже на третину - до 22 тисяч тонн з 33 тисяч тонн, яблук і груш - в 4 рази, до 10 тисяч тонн з 42 тисяч тонн, заморожених ягід і плодів на 5% - до 17 тисяч тонн.

Ілюстрація REUTERS

Відзначається, що близько 70% виручки за цей період Україна отримала від продажу плодів і ягід в країни Європейського Союзу. При цьому обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу COVID-19, мали негативний вплив на український експорт.

"Затримки в русі продукції на території Євросоюзу в результаті введення додаткових перевірок, зниження фактично здійснюваних цільових рейсів всіма видами транспорту, суттєве зростання вартості морських перевезень стали критичними для товарів з невеликим терміном зберігання, до яких відносяться плоди і ягоди", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що через збої в режимі логістичних систем українські підприємці скорочували заплановані поставки, в першу чергу, на ринки Азії.

Експерти не дають однозначного прогнозу з експорту плодів і ягід у другому півріччі 2020 року, оскільки існує ймовірність введення карантинних обмежень восени, а потенціал експорту Україною яблук, горіхів та ягід стане зрозумілий наприкінці літа.

Як повідомляв УНІАН, за даними Української плодоовочевої асоціації, Україна з початку пандемії коронавірусу в лютому скоротила експорт плодоовочевої продукції на 43%.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram