Недавній замах на кандидата в мери Слов'янська Павла Придворова, про який заявляла партія «Опозиційна платформа - За життя» виявився фейком. Більш того, з'ясувалося, що під час «замаху» Придворова навіть не було поруч.

Про це свідчать дані журналістського розслідування видання «Карачун».

У ОПЗЖ заявили, що напад нібито відбувся під час зустрічі політика з виборцями, а нападник був озброєний кухонним ножем. В результаті «нападнику» загрожує цілком реальний тюремний термін.

Інцидент був, але замахом це ніяк не можна назвати.

Очевидці розповіли, що ножа ніхто не бачив, як і самого нападу. Крім того, конфлікт між їх сусідом і представниками партії стався до приїзду Придворова. Тобто той, на кого нібито напали, в момент «замаху» був відсутній.

Микола Годзинський, якого звинуватили в нападі, розповів свою версію події. Гучний агітація з звукопідсилюючої апаратури заважала йому відпочивати.

«У будинку було чутно, як в барабані. Я вийшов, узяв ту колонку, скинув - і все. Більше нічого не робив я», - розповів Микола Годзинський.

На питання про те, чи був у нього ніж, чоловік дивується.

«Та не було ніякого ножа. Взагалі, не зрозумію, звідки ніж взявся», - додав Годзинський.

Сусіди підтвердили сказане про те, що музика грала голосно. Також вони розповіли, що Придворов приїхав вже після події конфлікту.

«Він цього нічого не бачив, не знав і не чув», - кажуть очевидці.

Та й поліція прибула на місце як мінімум через годину. Тому сусіди впевнені, що в разі арешту постраждає невинна людина.

«Посадять просто ні за що!» - каже одна з сусідок в ролику.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram