Донька Віктора Бронюка обирає між двома коледжами / Скріншот Facebook

Лідер гурту "ТІК", відомий співак Віктор Бронюк, який раніше розповів про випускний доньки, цього разу поділився, куди вступатиме 15-річна дівчинка. Артист зізнався, що сам порадив доньці не продовжувати навчання у школі.

Єва завершила 9 клас у школі і зараз визначається, де навчатиметься далі. Бронюк каже, що не бачить сенсу ще два роки "просиджувати" у школі. Він переконаний, що зараз потрібно якомога швидше визначатися та опановувати професію.

"Я не бачу сенсу їй просиджувати в школі ще два роки. У таких невизначених умовах, в яких ми перебуваємо зараз, краще швидше профорієнтуватися, я вважаю", – зазначив виконавець у коментарі для OBOZ.UA.

Відео дня
Віктор Бронюк з родиною / Скріншот Instagram

Наразі дівчинка ще не обрала для себе навчальний заклад, однак вона знає, чим хотіла б займатися. Віктор розповів, що вони з донькою розглядають два варіанти.

Єві подобається індустрія моди, створення одягу, тому вона, можливо, вступатиме у коледж, пов'язаний з цим напрямом. А також зіркова донька розглядає можливість вступу у навчальний заклад з посиленим вивченням англійської мови.

"Зараз ми розглядаємо декілька варіантів. Вона дуже цікавиться індустрією моди. Можливо, піде в коледж із конструювання одягу. Або до навчального закладу з посиленим вивченням англійської мови", – поділився Бронюк.

Нагадаємо, раніше лідер гурту "ТІК" різко висловився про зрадниць Лорак та Повалій.

Вас також можуть зацікавити новини: