Тіна Кароль не дозволила OKS перекласти ще два її хіти / Скріншот Instagram

Молодий український співак OKS, справжнє імʼя якого Віталій Окс, розповів про співпрацю з народною артисткою України Тіною Кароль. Виконавець поділився, як легенда українського шоубізнесу ставиться до молодих талантів.

Як відомо, Тіна Кароль та OKS познайомилися на десятому сезоні шоу "Голос країни". Віталій намагався українізувати три композиції Кароль, але вийшов у світ лише один з них – "Ніченька". 

Скріншот Instagram

Окса вважають улюбленцем Тіни, тому що він дійшов до суперфіналу "Голосу країни" за її підтримки, а також виконавець тричі виступав із зіркою на її концертах. Крім того, він отримав дозвіл перекласти її хіт.

"Ми спілкувалися з Тіною і працювали дуже довго. Цей конект тривав з моєї участі в "Голосі країни". Коли я вперше почув про можливість перекладів її пісень, я одразу написав: "Тіна, будь ласка, дуже хочу спробувати". І "Ніченька" стала третім моїм перекладом", – поділився співак.

Однак Кароль з невідомих причин не дозволила Оксу випустити два попередніх переклади її пісень. Сам Віталій не розкриває подробиць відмови та тримає в таємниці назву пісень і, чому Тіна схвалила лише третій трек:

Просто не скажу. Вона неймовірна... Я обожнюю Тіну і дуже трушно ставлюся до неї, її таланту, систематичності, роботи. Сподіваюсь, ця робота не буде останньою.

Нагадаємо, раніше Тіна Кароль розповіла про найбільшу поразку у музичній кар'єрі.

Вас також можуть зацікавити новини: