Клімкін прокоментував зустріч Бойка та Медведчука із прем'єром РФ / фото 112.ua

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що у Москві варто вести переговори лише з однією людиною - президентом Росії Володимиром Путіним.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на спільній прес-конференції з міністром закордонних та європейських справ Великого Герцогства Люксембург Жаном Ассельборном у Києві, коментуючи перемовини кандидата у президенти Юрія Бойка і голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і головою "Газпрому" Олексієм Міллером.

Читайте такожБойко та Медведчук проводять зустріч з російським прем'єром у Підмосков'ї (фото)

"Я б не застосовував слово "візит" до цієї поїздки. Це явно занадто високий стиль. Що стосується пана Медведчука, то ніщо в його контактах з Росією не є для нас сюрпризом. Що стосується відвідання Москви кандидатом у президенти України паном Бойком, то це, звичайно, дуже чітке висловлення позиції, і не тільки висловлення, а демонстрація своєї позиції", - заявив Клімкін.

"Як ми всі прекрасно розуміємо, у Москві варто і потрібно говорити тільки з однією людиною - це з президентом Росії, який фактично визначає весь порядок денний", - сказав глава МЗС.

"А головне, і я це кажу не тільки як міністр закордонних справ, а просто як український громадянин, я б дуже хотів почути від тих, хто їздив до Москви, як вони обговорювали там питання звільнення наших заручників, політичних в'язнів і військовополонених, чого вони, власне, досягли, як вони обговорювали питання окупованих територій, і тут я маю на увазі і Донбас, і, безумовно, Крим", - наголосив Клімкін.

За його словами, "якщо ці питання не обговорювались або не були найважливішими і домінуючими питаннями порядку денного, то в мене питання навіть не з політичної точки зору: а що це було?".

Як повідомляв УНІАН, 22 березня у резиденції російського прем'єра у Підмосков'ї прем'єр-міністр РФ Медведєв і голова "Газпрому" Міллер зустрілися з Бойком і Медведчуком. Було заявлено, що на зустрічі обговорювалися питання взаємодії у газовій сфері. Бойко зауважив, що готовий запропонувати Росії варіанти продовження транзитного газового контракту, оскільки чинна влада України "не проявляє активності" у вирішенні цього питання.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram