"Женевські домовленості" зменшують ризик загострення конфлікту в Україні - Коморовський

14:59, 18 квітня 2014
Політика
3 0

Президент Польщі Броніслав Коморовський позитивно оцінює досягнуті вчора домовленості у Женеві та вважає, що вони зменшують ризик загострення конфлікту в Україні найближчим часом.

Коморовский / REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це Коморовський заявив сьогодні у Варшаві.

"Досягнуті домовленості, на моє переконання, дають одне: елімінують на цьому етапі ризик різкого загострення конфлікту в околицях України та в Східній Україні. Такі далекосяжні зобов'язання та однозначні декларації міністра закордонних справ Росії все-таки не можна перекреслити за кілька днів", - сказав Коморовський.

Читайте такожКеррі: В Женеві не обговорювали питання Криму, але "ніхто не залишив його позаду"

Він також зауважив, що переговори у Женеві створили "новий клімат", визнавши, що вони, звичайно, не вирішують усіх проблем та багато буде залежати від того, як ці домовленості будуть виконуватися сторонами.

"Мінімальним виграшем може бути виграш часу та зупинення загострення дуже серйозного конфлікту. Варто усвідомити, що кожен тиждень умовного спокою чи брак загострення конфлікту, це додатковий шанс для нової української влади, шанс на зміцнення Української держави", - сказав Коморовський.

Президент висловив теж думку, що було би добре, якби дискусія навколо України перейшла з мілітарних категорій на розмови про майбутній державний устрій цієї держави.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter