Група "Метінвест" вступила у гірничо-металургійний бізнес групи "Індустріал", який включає в себе, зокрема, управління і володіння сторонами більше 50% акцій комбінату «Запоріжсталь».

Про це йдеться у прес-релізі групи "Індустріал" і "Метінвест Холдингу", який має УНІАН.

У повідомленні наголошується, що для реалізації поставлених цілей група "Індустріал" продає групі "Метінвест" 50% відповідних активів групи "Індустріал", а також уклала угоду про управління спільним бізнесом.

Крім того, групі "Метінвест" надано опціон з викупу решти 50% у гірничо-металургійному бізнесі групи "Індустріал".

Довідка УНІАН. "Метінвест" є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що керує активами в кожній ланці виробничого ланцюга від видобутку залізорудної сировини і вугілля й виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції зі сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. До групи входять видобувні й металургійні підприємства, розташовані в Україні, Європі та США, вона має мережу продажів із охопленням усіх ключових світових ринків. Основними акціонерами "Метінвест" є Група СКМ (75%) і Смарт-Холдинг (25%), які спільно керують компанією.

ТОВ «Метінвест Холдинг» - керуюча компанія Групи "Метінвест".

ВАТ «Запоріжсталь» працює на ринках чавуну, слябів, штаб гарячокатаних рядових і конструкційних, прокату листового холоднокатаного рядового, конструкційного тощо, займаючи монопольне становище на ринках сріблянки, холоднокатаних листів, тонколистового прокату, жерсті чорної, жерсті білої, стрічки сталевої холоднокатаної, гнутих профілів сталевих і замкнутих холодногнутих профілів.

У червні 2010 року стало відомо, що група російських інвесторів, інтереси якої представляли ЗЕБ та ІК "Трійка Діалог", стала власником контрольного або близького до нього пакета акцій меткомбінату "Запоріжсталь".

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram