Наставник української "молодіжки" Руслан Ротань / ffu.ua

Молодіжна збірна України з футболу сьогодні провела черговий матч у рамках неофіційного турніру Antalya Cup на зборі в Туреччині.

Підопічні Руслана Ротаня здобули перемогу над командою Казахстану з рахунком 2:0. Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Примітно, що обидва голи українські гравці провели з пенальті. У першому таймі 11-метровий заробив Назарій Русин і сам же його реалізував. Після перерви аналогічним чином вчинив Богдан Ледньов.

Нагадаємо, цей збір є одним з етапів підготовки команди до офіційних змагань. У відборі Євро-2021 (U-21) "синьо-жовті" стартують 6 вересня матчем з Фінляндією.

Україна (U-21) – Казахстан (U-21) – 2:0

Голи: Русин (11, з пенальті), Ледньов (64, з пенальті).

Україна: Кожухар, Биков, Бабогло (Романчук, 67), Луньов (Ледньов, 59), Лебеденко, Топалов, Русин (Сердюк, 46), Путря, Мілованов, Кравчук (Різьє, 52), Чех.

Як повідомляв УНІАН, до цього в рамках Antalya Cup українці зіграли з Естонією (0:0) і Македонією (3:1). Завтра збірна України проведе контрольний матч з Латвією.