Інтер - Ювентус / REUTERS

В рамках 34-го туру Серії А "Інтер" у Мілані приймав "Ювентус", який приїхав на цей матч вже в статусі чемпіона. Зустріч завершилася внічию - 1:1.

Вже на 7-й хвилині господарі вийшли вперед - ударом з-за меж штрафного відзначився Раджа Наінгголан. "Ювентус" відігрався на 62-й хвилині - Кріштіану Роналду, отримавши пас п'ятою від Міралема П'янича, точно пробив у нижній кут.

Зазначимо, що для Роналду цей гол став ювілейним - португалець відзначився в 600-й раз у кар'єрі на клубному рівні.

"Інтер" набрав 62 очки і посідає в турнірній таблиці чемпіонату Італії третє місце. У "Ювентуса" - 88 очок.

"Інтер" - "Ювентус" - 1:1

Голи: Наінгголан, 7 - Роналду, 62

"Інтер": Ханданович, Д'амброзіо, де Врей, Шкрініар, Асамоа, Весіно, Брозович, Політано (Жоау Маріу, 80), Наінгголан (Валеро, 74), Перішич, Ікарді (Мартінес, 82)

"Ювентус": Щесни, Канселу, Бонуччі, К'єлліні, Алекс Сандро (Спінаццола, 49), Джан, Пьяніч, Матюіді (Кін, 60), Куадрадо, Роналду, Бернардескі (Перейра, 86)

УНІАН також повідомляв про те, що Роналду вимагає, щоб "Ювентус" призначив головним тренером Пепа Гвардіолу.