Атака на російські кораблі в Севастополі могла бути багато ешелонованою, вважає експерт / фото Міноборони РФ

Атака на Чорноморський флот Російської Федерації в Севастополі, швидше за все, здійснювалася надводними і підводними безпілотниками.

Коли прораховується такого роду атака, головною метою є флагман, тому, швидше за все, ми вже не почуємо про російський фрегат "Адмірал Макаров" – носій крилатих ракет "Калібр", який "накривав" Україну аж до Львова, розповів полковник Збройних сил України в запасі, військовий льотчик-інструктор, Роман Світан в ефірі телемарафону.

"Виходячи з тих відео і дій росіян, швидше за все, була проведена атака Збройними силами України, нашим Військово-морським флотом по акваторії і по бухті Севастопольській. Атака, швидше за все, багато ешелонована, тобто використовувалися і безпілотні літальні апарати, надводні і підводні дрони...", – сказав він.

Атака на російські кораблі в Криму  найважливіші новини

Росія в 2014 році захопила український Крим і перетворила курортний півострів на військову базу. Майже весь світ не визнав Крим "російським".

29 жовтня заступник глави Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко розповів, що в Севастопольській бухті вибухнули чотири кораблі Чорноморського флоту РФ, зокрема, фрегат "Адмірал Макаров" і десантний корабель.

У Міноборони РФ стверджували, що в Севастополі російські кораблі українська сторона атакувала дронами. У російському відомстві стверджували, що в результаті атаки був несильно пошкоджений морський тральщик "Іван Голубець".

Також у російському Міноборони звинуватили фахівців Військово-Морських сил Британії у причетності до атаки на кораблі ЧФ.

За словами керівника Об'єднаного координаційного прес-центру Сил охорони і оборони півдня Наталії Гуменюк, вибухи в Севастополі могли статися через невдалий запуск ракет протиповітряної оборони.

Довідка УНІАН. З 24 лютого станом на 29 жовтня захисники України ліквідували 16 російських кораблів/катерів. Зокрема, у квітні було знищено флагман Чорноморського флоту РФ – ракетний крейсер "Москва".

Вас також можуть зацікавити новини: