Умєров побував на Донецькому напрямку / фото УНІАН

Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив про напружену ситуацію на Східному напрямку фронту.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він розповів, що відвідав бойові підрозділи українських сил на цьому напрямку. "Ситуація напружена. Ворог намагається просунутися вглиб позицій Сил оборони, зосередившись для прориву західніше Бахмута", - повідомив міністр.

Він зазначив, що українські військові завдяки відвазі, підготовці та професійності зривають плани загарбників, хоча ті й мають чисельну перевагу. Також під час візиту він нагородив військовослужбовців, які відзначилися у тяжких боях, державними нагородами та відзнаками.

Відео дня

Війна в Україні: останні новини з фронту

Нагадаємо, раніше про загострення ситуації на сході повідомляли головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський та президент Володимир Зеленський.

За словами Сирського, російські окупаційні війська отримали від Москви вказівку захопити Часів Яр, що знаходиться в Бахмутському районі Донецької області, до 9 травня.

Вчора у 92-й окремій штурмовій бригаді розповідали, що окупанти прагнуть зайти бодай в житлову забудову українського міста, щоб вв’язатися у вуличні бої. 

Вас також можуть зацікавити новини: