ЗСУ поступово знищують російський флот / колаж УНІАН / Скриншот, фото Getty Images

Можливе знищення останнього ракетоносія "Калібрів" в окупованому Криму це досить відчутна втрата для Росії, заявив військовий експерт, директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі телемарафону. Таким чином він прокоментував ймовірне потоплення російського ракетного корабля "Циклон" під час останньої атаки на окупований Росією Севастополь.

"Можлива втрата Росією останнього ракетного корабля "Циклон" в окупованому Криму є дуже значною. Це дійсно останній ракетоносій в портах Криму. І це означає, що демілітаризація триває і Росія буде вимушена діяти тільки з Новоросійська, де вони також вже не можуть почуватися в безпеці", - зазначив він.

При цьому нагадав, що минулого тижня була атака по Новоросійському морському порту. Мусієнко сумнівається, що безпосередньо ракетоносії "Калібрів" з’являться в окупованому Криму або в акваторії півострова.

Відео дня

"Це серйозна втрата. Бо одна справа кораблі, хоч це також втрата. А інша справа – ракетоносії саме "Калібрів". Їх же не безкінечна кількість. І відповідно такі втрати є досить чутливими", - підкреслив експерт.

Знищення російської авіації

Як повідомляв УНІАН, в ніч на 19 травня, за даними російського Telegram-каналу "Досьє шпигуна", під час атаки на окупований Росією Севастополь міг бути потоплений російський малий ракетний корабель "Циклон". Зазначалося, що українська армія вдарила по ньому двома балістичними ракетами ATACMS.

Начальник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Дмитро Плетенчук зауважує, що існує вірогідність, що російські окупанти втратили свій останній носій крилатих ракет в Криму.

Також розповів, що було вражено, мабуть, весь особовий склад. При цьому додав, що решту інформації ще верифікують. 

Вас також можуть зацікавити новини: