Окупанти пишаються своїми злочинами / Колаж УНІАН / Скриншот, фото Pixabay

Російський Z-блогер Олексій Воєвода "похвалився", що здав "на підвал" мешканку окупованого Бердянська, яка відповіла йому українською мовою.

На зізнання звернув увагу український журналіст Денис Казанський. Він опублікував у своєму Telegram-каналі уривок з ефіру іншого Z-блогера Кирила Федорова. На відео Воєвода заявляє, що росіяни "почистили" Бердянськ і Маріуполь.

"Я собі купив Mercedes на українських номерах. На заправку заїжджали перед Бердянськом... "Доброго вечора, прикладайте вашу картку". Я кажу: "А че ти зі мною українською розмовляєш?" Мовчить. Я кажу ще раз: "Що ти зі мною українською розмовляєш?" - "Я так хочу". Ну, хочеш, хочеш, гаразд. До найближчого блокпоста... У підвал. Поїхали відпочивати на підвалі", - зі сміхом заявив окупант.

Життя в російській окупації

Як відомо, загарбники систематично скоюють злочини на окупованих територіях, переслідуючи, викрадаючи та вбиваючи українців. У деокупованих населених пунктах знаходили катівні.

Також окупаційні адміністрації виганяють українців зі своїх будинків. Раніше "губернатор" окупованої частини Запорізької області Євген Балицький відкрито визнав, що вони примусово депортують людей, які виступають проти війни або "ображають" РФ.

Вас також можуть зацікавити новини: