ЗСУ захопили нові позиції / фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські захисники з 3 окремої штурмової бригади захопили позиції російських окупаційних військ у Харківській області.

Відео зачистки з нашоломної камери військового опублікувала пресслужба бригади. На цих кадрах можна побачити вибивання росіян з облаштованих позицій, які використовувались ворогом для утримання своєї оборони.

Бійці 3 ОШБр вели бої та сильно тиснули на противника, змусивши його покинути ці рубежі. Після захоплення окопів військові 3 роти 1 батальйону 3 ОШБр розпочали зачистку бліндажів.

Зазначається, що українські воїни штурмували позиції у тісній співпраці з аеророзвідкою підрозділу. Ті своєю чергою своєчасно виявляли залишки піхоти росіян. Також аеророзвідка здійснювала координацію дій військових, що дозволило захопити позиції з мінімальними втратами у живій силі.

Війна в Україні - бої у Харківській області

Як повідомив речник оперативно-тактичного угруповання військ "Харків" Юрій Повх, загальна стабілізація фронту на Харківському напрямку означає, що ворог не має можливості просуватися далі. РФ губить свій особовий склад в безуспішних атаках.

Речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин розповідав, що росіяни намагаються вивести частину підрозділів з району Вовчанська через втрату їхньої боєздатності. 

Вас також можуть зацікавити новини: