
У лютому 2025 року російські війська захопили 192 квадратних кілометри української території, повідомляє моніторинговий проєкт DeepState.
При цьому наголошується, що темп окупації знизився порівняно з попередніми місяцями. Так, у січні росіяни захопили 325 кв. км, а піковим місяцем залишається листопад 2024-го, коли ворог окупував близько 730 кв. км.
"Активність ворога знизилася, але вона нікуди не поділася, Сили оборони відбивають сотню атак щодня, що є дуже значним показником і свідченням, що ворог не сидить в очікуванні", - йдеться в повідомленні DeepState.

Також акцентується, що російські війська продовжують зазнавати великих втрат на фронті.
Нагадаємо, раніше в DeepState повідомили, що російські війська просуваються на сході України. Зазначалося, що вони змогли захопити село Новоочеретовате в Комарському районі Донецької області, а також просунутися біля Преображенки і в Тополях.
Крім того, аналітики акцентували, що збільшується активність росіян у районі Великої Новосілки. Найбільший тиск при цьому здійснюється в напрямку Скудного і Бурлацького.