Каволі прогнозує, що Росія погрожуватиме НАТО роками / скріншот

Незалежно від того, чим закінчиться війна в Україні, Європа та Сполучені Штати протягом багатьох років матимуть справу з сильнішою та злішою Росією. Про це заявив командувач сил НАТО в Європі генерал армії Крістофер Каволі, повідомляє National Defense.

"Поразка Росії в Україні надзвичайно важлива, але незалежно від того, як це закінчиться, ... ми побачимо Росію, армія якої буде відновлена ​​набагато швидше, ніж ми собі уявляли", - сказав військовий.

За його словами, російські лідери переконані, що НАТО є ворогом, і вони будуть звинувачувати Альянс та союзників України у власних поразках.

Відео дня

"Тож роками ми матимемо велику проблему з Росією, і я думаю, що ми повинні підготуватися до цього", - переконаний Каволі.

Він наголосив, що "Росія не одна", адже цього тижня правитель РФ Володимир Путін відвідав Північну Корею вперше за 24 роки, "щоб зміцнити їхній альянс". До цього він зміцнив відносини країни з Китаєм та Іраном.

На думку генерала, об’єднання чотирьох націй "викликає глибоке занепокоєння, і це створить набагато складніший набір проблем для нас як нації, Сполучених Штатів, Альянсу та для волелюбних людей, для всіх".

Він високо оцінив зусилля України, Сполучених Штатів і союзників по НАТО щодо збільшення виробництва зброї, але, за його словами, "воно має зростати".

"Уряд зіграє свою роль, приватний сектор, але найбільше я вважаю, що нам потрібно відновити відносини між ними", — підкреслив Каволі.

Допомога Заходу Україні - останні новини

Прес-секретар Пентагону генерал-майор Пет Райдер заявив, що Україна може бити по РФ "ракетами більшої дальності", наданими США. За його словами, Росія веде вогонь по українських цілях з глибини своєї території, яку вона вважає "безпечною зоною", тому Україна може і має право відкривати вогонь у відповідь, щоб захистити себе.

Вас також можуть зацікавити новини: