этот материал доступен на русском

Про рівень забрудненості повітря в Києві можна дізнатися онлайн – Кличко

13:02, 06 вересня 2019
Екологія
454 0

Тепер в режимі онлайн можна дізнатися про те, наскільки забруднене повітря в тому чи іншому районі Києва, як коливається кількість шкідливих речовин в залежності від напрямку вітру та погодних умов.

Все це можна відслідковувати за допомогою платформи моніторингу якості повітря, про що мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook та опублікував відео для демонстрації системи.

"Нещодавно фахівці Kyiv Smart City запустили платформу моніторингу якості повітря в столиці. Цей сервіс доступний на порталі https://air.kyivsmartcity.com/. Інформація про якість повітря відображена на інтерактивній мапі й постійно оновлюється", - написав мер столиці.

За його словами, фахівці моніторять ситуацію і фіксують дані на 10 локаціях в усіх районах столиці, у майбутньому мережу  незалежних вимірювальних станцій розширять. 

"Забір повітря здійснюється щоденно. Аналізують його за 8 показниками: формальдегід (CH₂O), діоксид азоту (NO₂), чадний газ (CO), кисень (O₂), вуглекислий газ (CO₂), температура повітря, вологість, атмосферний тиск. Цим сервісом також можуть користуватися контролюючі органи, що опікуються екологічною ситуацією у місті", - зазначив Кличко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter