Ілюстрація REUTERS

Україна та Міжнародний валютний фонд можуть досягти домовленості на рівні персоналу найближчими місяцями.

Читайте такожУ МВФ розповіли, що буде з економікою України до кінця рокуПро це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко на одному з національних телеканалах.

"Ми очікуємо, що досягнемо домовленості, так би мовити, на рівні персоналу найближчимиі двома місяцями, і далі будемо робити свою роботу, ухвалювати необхідні закони, щоб отримати нарешті кошти", – сказав Марченко.

Співпраця з МВФ: передісторія

9 червня 2020 року Рада директорів МВФ прийняла 18-місячну програму stand-by для України з фінансуванням, еквівалентним 3,6 млрд SDR (близько 5 млрд доларів), спрямовану на допомогу Україні в подоланні наслідків пандемії COVID-19.

12 червня Україна отримала перший транш кредиту МВФ в рамках нової програми співпраці в розмірі 2,1 млрд доларів.

Наприкінці листопада Міністерство фінансів повідомило про успішне завершення переговорів з МВФ щодо основних параметрів проекту держбюджету на 2021 рік, що було однією з головних передумов для початку першого перегляду спільної з МВФ програми stand-by для України.

Місія Міжнародного валютного фонду з перегляду програми stand-by працювала в Україні з 11 січня по 12 лютого 2021 року. Робота місії завершилася без прийняття рішення про перегляд програми stand-by.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram