Міжнародна телеком-група VEON (компанія в лістингу Nasdaq і Euronext), яка є 100% власником найбільшого українського телеком оператора Київстар, отримала міжнародну нагороду "Crises Response Awards 2023"  за впровадження комунікаційної програми протидії кризам в Україні, Пакистані та Бангладеш.

Рішення було прийняте Асоціацією World Communication Awards, в Амстердамі, 22 листопада 2023 року.

Визначення переможців World Communication Awards відбувається під час  міжнародного конгресу Total Telecoms. Своє рішення виносить міжнародне журі, в якому понад 90 експертів телеком галузі,  технічні директори найбільших міжнародних компаній IT та телеком сектору, а також авторитетні представники індустрії комунікацій з усього світу.

Відео дня

VEON було відзначено за "комплексний підхід до забезпечення зв`язку під час найскладніших операційних ситуацій, спричинених як природніми катаклізмами, так і глобальними конфліктами, під час яких Група забезпечила стійкість роботи телеком мереж, запроваджувала програми раннього попередження про катастрофи та надавала гуманітарну допомогу. Окремо журі конкурсу відзначило зусилля "Київстару" і технічного директора компанії Володимира Лутченка в організації роботи з підтримки зв’язку українців вдома та за кордоном, забезпечення функціонування телекомунікаційної мережі та послуг зв`язку, незважаючи на обстріли та відключення електроенергії, розвиток IT платформи Helsi для надання медичних онлайн консультацій.

Протягом останніх двох років цифровий оператор VEON фокусувався на розвитку технологій для найбільш уразливих людей і спільнот, щоб допомогти їм долати виклики військового часу, як от в Україні, або під час природніх катастроф – як у Пакистані, чи в Бангладеш.   

"Ініціативи VEON по реагуванню на кризові ситуації виявились надзвичайно важливими для захисту від широкомасштабних катастроф і забезпечення зв`язку під час геополітичних викликів", - заявив генеральний директор VEON Каан Терзіоглу. На усіх ринках, де працює Група, ми забезпечили підключення для всіх абонентів, сприяли наданню гуманітарної допомоги тим, хто її найбільше потребує".

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на вересень 2023 року обслуговував  понад 24  млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн абонентів "Домашнього інтернету". Компанія надає послуги з використанням широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі військового часу. Від початку повномасштабної війниі компанія виділила понад 1,3 млрд грн допомоги на гуманітарні потреби ЗСУ, суспільства, абонентів. Єдиний акціонер Київстару – міжнародна Група VEON (штаб-квартира в Нідерландах). Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією.

pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua

Про VEON

VEON — оператор цифрових комунікацій, який надає конвергентне підключення та цифрові послуги майже 160 мільйонам клієнтів. Працюючи в шести країнах, де проживає понад 7% населення світу, VEON змінює життя за допомогою технологічних послуг, які розширюють можливості людей і стимулюють економічне зростання. Штаб-квартира VEON розташована в Амстердамі, її акції розміщені на фондових біржах NASDAQ і Euronext. Для отримання додаткової інформації відвідайте: https://www.veon.com.