этот материал доступен на русском

«Київстар» закриває низку тарифів

17:07, 15 лютого 2019
Зв'язок
3397 0
Ілюстрація REUTERS

Один із найбільших українських операторів мобільного зв'язку «Київстар» повідомив про припинення дії в період з 21 лютого до 15 квітня деяких застарілих тарифних планів для абонентів.

Читайте також«Київстар» запустив 4G-зв'язок у 112 населених пунктах Івано-Франківської та Львівської областей

«Кожному абоненту буде запропоновано альтернативний тарифний план з діючої лінійки з поліпшеннями умов і великим обсягом послуг. У діючих тарифних планах надається більше хвилин для дзвінків на деякі популярні напрямки, більше мегабайт мобільного інтернету, більше додаткових послуг», - сказано на сайті оператора.

Зокрема, починаючи з 22 лютого, «Київстар» припинить надавати абонентам наступні інтернет-пакети: «Пошук», «Спілкування», «Розваги», «Безлімітний Інтернет», «Інтернет 1000», «Вільний Інтернет».

Також повідомляється, що у абонентів буде можливість ознайомитися із запропонованим пакетом послуг, і в разі, якщо з якихось причин абоненту не підійдуть ці тарифні плани, він зможе вибрати будь-який інший діючий і перейти на нові умови обслуговування.

У повідомленні уточнюється, що якщо абонент не змінить свій тариф самостійно, то автоматична заміна відбудеться в один з днів у період з 21 лютого по 15 квітня на запропонований оператором тариф, при цьому навіть після автоматичного підключення запропонованого оператором тарифу, абонент може змінити його безкоштовно на будь-який інший з доступних.

«При автоматичній заміні тарифного плану, в разі якщо абонент раніше отримував повний пакет послуг за умовами попереднього тарифу, він отримає повний обсяг послуг з новим тарифом. Дата наступної оплати залишиться без змін», - сказано на сайті.

Довідка УНІАН. "Київстар" - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 4G. Послугами оператора користуються близько 26 млн абонентів.

Акціонери "Київстару" - міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter