этот материал доступен на русском

Організатори хочуть скасувати виставку MWC 2020 через коронавірус

09:19, 13 лютого 2020
Зв'язок
176 0
Від участі у виставці вже відмовилися LG, Ericsson, Nvidia, Samsung, Sony, Amazon, Intel / фото wired

Після того, як низка великих компаній відмовилися від участі у виставці Mobile World Congress 2020, самі організатори заходу задумалися щодо доцільності її проведення.

Читайте такожКитай випустить облігації на $2 мільярди для боротьби з коронавірусом - Reuters

Про це повідомляє портал ITC.ua.

Скасування виставки негативно позначиться на економіці регіону, оскільки MWC створює близько 14 тисяч тимчасових робочих місць.

"Раніше через ситуацію з коронавірусом 2019-nCoV від участі у виставці вже офіційно відмовилися LG, Ericsson, Nvidia, Samsung, Sony, Amazon, Intel, Vivo, TCL і NTT Docomo", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що організація GSMA пропонує уряду Іспанії оголосити надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров'я, що дозволить скасувати виставку MWC 2020 без негативних фінансових наслідків для організаторів. У такому разі GSMA зможе претендувати на виплату страховки.

"Якщо ж досягти з владою не вдасться, то організатори MWC 2020 можуть проводити виставку, щоб уникнути виплат за скасування заходу. Але в такому разі зали будуть напівпорожніми, оскільки багато стендів не будуть зайняті учасниками. Відповідно, кількість відвідувачів теж буде невеликою, і дохід від виставки буде низьким", - підкреслює видання.

Разом з тим, скасування виставки негативно позначиться на економіці регіону, оскільки MWC створює близько 14 тисяч тимчасових робочих місць у Барселоні й приносить місту дохід близько 492 мільйонів євро.

Рішення про подальшу долю виставки Mobile World Congress 2020 має бути прийнято найближчим часом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter