В Саудівській Аравії розділили сіамських близнят

09:10, 15 липня 2008
Країна
6 0

Операція продовжувалася близько восьми годин

У Медичному центрі імені короля Абдель Азіза в Ер-Ріяді  (Саудівська Аравія) пройшла операція по розділенню тримісячних сіамських близнят з Марокко. , пройшло успішно, повідомляє еміратская газета "The National".

Сіамські близнята Сафа і Маруа народилися зрощеними в районі живота і нижньої частини грудей. Дівчатка були сполучені в районі кишечника і мали одну печінку на двох. Їх розділення стало можливим завдяки допомозі саудівського короля, що оплатив всі витрати по проведенню втручання.

У операції, що пройшла у суботу, брали участь 17 лікарів. Лікар, який  керував бригадою хірургів Абдула Рабех (Abdullah al Rabeeah) більше всього побоювався за стан здоров`я Маруа, яка страждає від важкої вродженої вади серця. Проте, операція пройшла без ускладнень і закінчилася навіть раніше запланованого часу.

В даний час дівчатка знаходяться в реанімації. Через добу після операції стан Сафи стабілізувався, дитина вже розплющила очі. Стан її сестри Маруа, що страждає від захворюванням серця, залишається критичним, повідомили лікарі.

podrobnosti.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter