У справі Климентьєва є серйозні зрушення – Могильов

10:12, 26 вересня 2011
Харьків
0 0

 «Є підозрювані особи»

Харків. 26 вересня. УНІАН. У кримінальній справі, порушений за фактом умисного вбивства редактора харківської газети «Новый стиль» Василя Климентьєва, є серйозні зрушення. Про це заявив під час «гарячої лінії» в редакції газети «Комсомольская правда в Украине» міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

«У справі є серйозні зрушення – є підозрювані особи – займаються їхніми пошуками. І, більш того, нібито каналами зв`язку Інтернет-скайпа від них (підозрюваних) надійшла інформація про те, що вони готові сприяти розкриттю цього злочину. Але за тією інформацією, яка представлена, проводяться перевірки», - сказав міністр, додавши, що, проте, слідство об`єктивно підозрює цих осіб у скоєнні злочину, підкресливши, що та версія, яка цими особами викладена, поки підтвердження не знаходить.

«Тобто, є нюанси, які викликають у нас великі сумніви: там або нас намагаються відвести в інший бік, або представляють картину дещо іншою, ніж вона була», - зазначив він.

Як повідомляв УНІАН, головний редактор харківської регіональної газети «Новый стиль» В.Климентьєв зник у серпні 2010 року. Встановлено, що 11 серпня він виїхав із дому з невідомим чоловіком на автомобілі «БМВ» у невідомому напрямку. Дзержинский райвідділ міліції Харкова порушив кримінальну справу за статтею «умисне вбивство» за фактом зникнення В.Климентьєва.

10 березня цього року міліція повідомила про оголошення в розшук двох підозрюваних у справі В.Климентьєва.

19 липня міністр внутрішніх справ України А.Могильов заявляв, що міліція наближається до завершення розслідування справи про зникнення журналіста В.Климентьєва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter