Кевін Спейсі не знає, де буде жити далі / фото інстаграм Кевіна Спейсі

Американський актор Кевін Спейсі, який відомий за серіалом "Картковий будинок", розповів про фінансові труднощі. 

Виявилося, що чоловік знаходиться на межі банкрутства. Багато грошей актор витратив на судові процеси щодо звинувачення у сексуальному насиллі. Тому зараз його будинок у Балтіморі виставлено на аукціон і він боїться залишитися без даху над головою. 

"Я не зовсім впевнений, де я житиму зараз, але я був у Балтіморі відтоді, як ми почали знімати там '"Картковий будиночок", - сказав актор зі сльозами на очах журналісту Пірсу Моргану. 

Що відомо про Кевіна Спейсі

Актор Кевін Спейсі був двічі лауреатом кінопремії Оскар. Відомий за фільмами "Звичайні підозрювані", "Краса по-американськи", "Життя Девіда Гейла" та іншими кінороботами. 

У 2017-му Кевін зробив камінг-аут. Згодом його звинуватив актор Ентоні Репп у сексуальному насиллі. Через це участь Спейсі у зйомках серіалу "Картковий будиночок" була скасована. Проте суд зобов'язав актора заплатити майже $ 31 млн кіностудії MRC, яка знімала цей серіал, через порушення умов контракту. 

Минулого року Спейсі висунули 9 обвинувачень у сексуальних злочинах інші  чоловіки, які нібито стали жертвами його поведінки. Актор заперечував свою причетність до цих інцидентів і згодом був виправданий за всіма звинуваченнями.

Нагадаємо, раніше Кевіна Спейсі екстрено госпіталізували в Узбекистані.

Вас також можуть зацікавити новини: